Gardena AquaRoll M Easy (18517), letkuvaunu
GARDENA AquaRoll M Easy -letkuvaunu tekee kastelemisesta todella vaivatonta mahdollistaen samalla letkun tilaa säästävän säilytyksen. Erittäin helppo kelata ergonomisen, pehmeäpintaisen kammen ja tukevan metallisen letkunohjaimen ansiosta. Ulostaitettava tukijalka takaa maksimaalisen vakauden. Innovatiivinen jäätymisen kestävyys ja 5 vuoden takuu kertovat ylivertaisesta laadusta. Made in Germany.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Hose Trolley AquaRoll m Easy SetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 19 päivää | 93,81 € | 100,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Hose cart SetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 117,48 € | 117,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Letkuvaunu 20m CleverRoll M Easy -sarjaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 95,90 € | 100,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena CleverRoll M Easy letkuvaunuNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
109,95 € | 114,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena AquaRoll M Easy Letkuvaunu sisältää 20 metrin FLEX-letkun, 1/2""Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 118,30 € | 120,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Gardena AquaRoll M Easy Letkuvaunu sisältää 30 metrin FLEX-letkun, 1/2""Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 135,10 € | 137,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Letkukela Gardena AquaRoll M Easy; 20 m; 13 mm kasteluletkullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 125,00 € | 125,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Gardena AquaRoll M Easy (18517), letkuvaunu
Ilmoita virheellisestä tiedostaGARDENA AquaRoll M Easy -letkuvaunu tekee kastelemisesta todella vaivatonta mahdollistaen samalla letkun tilaa säästävän säilytyksen. Erittäin helppo kelata ergonomisen, pehmeäpintaisen kammen ja tukevan metallisen letkunohjaimen ansiosta. Ulostaitettava tukijalka takaa maksimaalisen vakauden. Innovatiivinen jäätymisen kestävyys ja 5 vuoden takuu kertovat ylivertaisesta laadusta. Made in Germany.
EAN-koodi | 4078500034531, 4078500034555, 4078500034548, 4078500032858 |
Valmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/fi/tuotteet/kastelu/letkukelat/hose-trolley-aquaroll-m-easy-set/967687901/ |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.