Gardena AquaRoll M Set (18513), letkuvaunu
Gardena AquaRoll M Set (18513), letkuvaunu osastosta Puutarhakoneiden varusteet, varaosat ja renkaat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 97,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena SLANGEVOGN AQUAROLL M SAMLET INKL CLASSIC SLANGENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 20 päivää | 97,50 € | 104,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Hose Trolley AquaRoll M SetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 114,99 € | 114,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Letkukela Gardena AquaRoll M; 20 m; 13 mm kasteluletkullaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 102,00 € | 102,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 20 päivää
Hinta toimituskuluineen 104,49 €
97,50 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 114,99 €
114,99 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 102,00 €
102,00 €
Gardena AquaRoll M Set (18513), letkuvaunu
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4078500034487, 4078500034517 |
Hintakehitys
Korkein hinta
114,99 €
Keskihinta
104,83 €
Alin hinta
97,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.