Gardena StarCut 160 Plus (12000-20), oksaleikkuri
Gardena StarCut 160 Plus (12000-20), oksaleikkuri osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 67,71 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena StarCut 160 plusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 67,71 € | 84,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena StarCut 160 Plus LatvussaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 97,40 € | 107,30 € | Katso tuotetta ▸ |
67,71 €
97,40 €
Gardena StarCut 160 Plus (12000-20), oksaleikkuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4078500028370 |
Valmistaja | Gardena |
Valmistajan tuotesivu | https://www.gardena.com/int/products/tree-shrub-care/branch-pruners/starcut-160-plus/967638301/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
97,40 €
Keskihinta
82,56 €
Alin hinta
67,71 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.