Gardena TCS 720/20 (8868-20), teleskooppinen oksasaha
Gardena TCS 720/20 (8868-20), teleskooppinen oksasaha osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 198,40 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena TCS 720/20 Oksasaha teleskooppivartinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 198,40 € | 200,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena - Telescopic Pruner TCS 720/20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 220,00 € | 220,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena Oksasaha TCS 720/20Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 220,00 € | 220,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leikkuri Gardena TCS 720/20; 1,8 kWNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 248,00 € | 248,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 200,39 €
198,40 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 220,00 €
220,00 €
248,00 €
Gardena TCS 720/20 (8868-20), teleskooppinen oksasaha
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
248,00 €
Keskihinta
221,60 €
Alin hinta
198,40 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.