Gardena THS 500/48 (08883) 500W, pensasleikkuri teleskooppivarrella
Gardena THS 500/48 (08883) 500W, pensasleikkuri teleskooppivarrella osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 190,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gardena Pensasleikkuri THS 500/48, teleskooppivarsi, sähköNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 190,01 € | 190,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena THS 500/48 Pensasleikkuri 500 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 190,01 € | 192,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gardena - Telescopic Hedge Trimmer THS 500/48Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 215,00 € | 215,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Teleskooppi pensasleikkuri Gardena THS 500/48; 500 W sähkökäyttöinen; 48 cm pituusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 243,00 € | 243,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 190,01 €
190,01 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 215,00 €
215,00 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,00 €
243,00 €
Gardena THS 500/48 (08883) 500W, pensasleikkuri teleskooppivarrella
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | 4,1 |
Teho | 500 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.gardena.com/fi/tree-and-shrub-care/hedge-trimmers/ths-500-48/ |
Valmistaja | Gardena |
Hintakehitys
Korkein hinta
243,00 €
Keskihinta
209,51 €
Alin hinta
190,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.