HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8 mil / 1,1 l / h / 30 cm) tippaletku
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Drip tape 16/8mil/1l/h/10cm HIRRO TAPE 2500m
Drip tape 16 / 8mil / 1l/h / 30cm HIRRO TAPE
Tiputusteippi 16/14mil/1,5L/h/20cm HIRRO TAPE 1000m
Tiputusteippi 16/14mil/2,0l/h/30cm HIRRO TAPE 1000m
HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8mil / 1,6 l/h / 20cm) tippaletku
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut koneet ja työkalut ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
-
Drip tape 16/8mil/1l/h/10cm HIRRO TAPE 2500m
-
Drip tape 16 / 8mil / 1l/h / 30cm HIRRO TAPE
-
Tiputusteippi 16/14mil/1,5L/h/20cm HIRRO TAPE 1000m
-
Tiputusteippi 16/14mil/2,0l/h/30cm HIRRO TAPE 1000m
-
HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8mil / 1,6 l/h / 20cm) tippaletku
-
HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8 mil / 1,1 l / h / 30 cm) tippaletku
-
HIRRO DRIP, 1000 m (16/8mil/1,1l/h/ 20cm) tippaletku
-
HIRRO DRIP, 500 m (16 / 8 mil / 1,1 l / h / 20 cm) tiputusletku
-
HIRRO TAPE, 1000 m (16 / 8mil / 1,5 l/h / 30cm) tiputusletku
-
HIRRO TAPE, 1000 m (16 / 8mil / 1.5l/h / 20cm) tippaletku
-
HIRRO TAPE, 500 m (16/8mil/1,5l/h/ 30cm) tippaletku
-
HIRRO TAPE, 1000 m (16/8mil/1l/h/h/10cm) veden tiputusletku
-
HIRRO TAPE, 500 m (16/ 8mil/1,5l/h/ 15cm) tippaletku
-
HIRRO TAPE, 500 m (16 / 8 mil / 1,5 l / h / 20 cm) veden tiputusletku
-
Tippaletku HIRRO TAPE, 500 m (16 /8mil/1l/h/h/10cm)
-
Pudotusletku HIRRO TAPE, 500 m (16/ 8mil/1l/h/20cm)
-
Pudotusletku HIRRO TAPE, 500 m (16/8mil/1l/h/30cm)
-
Tiputusletku HIRRO TAPE, 500 m (16 / 8 mil / 1,5 l / h / 10 cm)
Katsotuimmat Muut koneet ja työkalut
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 148 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 267 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 85 €
Makita PF1100, uppopumppu likavedelle
-
alk. 304 €
Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 166 €
Makita DUH606Z LXT 18V 60cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
-
alk. 212 €
Polttomoottori 196 cc, 6,4 hv
-
alk. 139 €
Makita DMP181Z LXT 18V, akkukompressori (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 228 €
Makita DUB184RT 18V 1x5,0Ah, akkulehtipuhallin
-
alk. 1369 €
Scheppach Compact 15t (5905422902) 3500W, pystyhalkomakone
-
alk. 393 €
Scheppach HL760LS (5905211934) 2200W, halkomakone jalustalla
-
alk. 599 €
STIHL MS 241 C-M, moottorisaha
-
alk. 108 €
Ryobi ONE+ RY18SCA-0 (5133005024) 18V, oksasakset (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 263 €
Ryobi ONE+ RY18PLA-0 (5133004575) 18V, teleskooppinen oksaleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 130 €
DeWalt DCMBL562N 18V XR, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8 mil / 1,1 l / h / 30 cm) tippaletku
Ilmoita virheellisestä tiedostaArvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 148 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 267 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 85 €
Makita PF1100, uppopumppu likavedelle
-
alk. 304 €
Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-koneet-ja-tyokalut/hirro-drip-1000-m-16-8-mil-11-l-h-30-cm-tippaletku/11294780
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.