HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8mil / 1,6 l/h / 20cm) tippaletku
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Drip tape 16/8mil/1l/h/10cm HIRRO TAPE 2500m
Drip tape 16 / 8mil / 1l/h / 30cm HIRRO TAPE
Tiputusteippi 16/14mil/1,5L/h/20cm HIRRO TAPE 1000m
Tiputusteippi 16/14mil/2,0l/h/30cm HIRRO TAPE 1000m
HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8mil / 1,6 l/h / 20cm) tippaletku
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut koneet ja työkalut ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Drip tape 16/8mil/1l/h/10cm HIRRO TAPE 2500m
-
Drip tape 16 / 8mil / 1l/h / 30cm HIRRO TAPE
-
Tiputusteippi 16/14mil/1,5L/h/20cm HIRRO TAPE 1000m
-
Tiputusteippi 16/14mil/2,0l/h/30cm HIRRO TAPE 1000m
-
HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8mil / 1,6 l/h / 20cm) tippaletku
-
HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8 mil / 1,1 l / h / 30 cm) tippaletku
-
HIRRO DRIP, 1000 m (16/8mil/1,1l/h/ 20cm) tippaletku
-
HIRRO DRIP, 500 m (16 / 8 mil / 1,1 l / h / 20 cm) tiputusletku
-
HIRRO TAPE, 1000 m (16 / 8mil / 1,5 l/h / 30cm) tiputusletku
-
HIRRO TAPE, 1000 m (16 / 8mil / 1.5l/h / 20cm) tippaletku
-
HIRRO TAPE, 500 m (16/8mil/1,5l/h/ 30cm) tippaletku
-
HIRRO TAPE, 1000 m (16/8mil/1l/h/h/10cm) veden tiputusletku
-
HIRRO TAPE, 500 m (16/ 8mil/1,5l/h/ 15cm) tippaletku
-
HIRRO TAPE, 500 m (16 / 8 mil / 1,5 l / h / 20 cm) veden tiputusletku
-
Tippaletku HIRRO TAPE, 500 m (16 /8mil/1l/h/h/10cm)
-
Pudotusletku HIRRO TAPE, 500 m (16/ 8mil/1l/h/20cm)
-
Pudotusletku HIRRO TAPE, 500 m (16/8mil/1l/h/30cm)
-
Tiputusletku HIRRO TAPE, 500 m (16 / 8 mil / 1,5 l / h / 10 cm)
Katsotuimmat Muut koneet ja työkalut
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 273 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 152 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 147 €
Makita DUB184Z 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 110 €
DeWalt DCMPP568N-XJ XR 18V, akkuoksasakset (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 103 €
Bosch UniversalHedgePole 18 (06008B3001), teleskooppivartinen pensasleikkuri 18 V, ilman akkua ja latauslaitetta
-
alk. 311 €
Makita DUN500WZ LXT 18V, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 257 €
Makita DUB363ZV LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 62 €
Bosch GBL 18V-120 Professional SOLO (06019F5100), akkupuhallin
-
alk. 390 €
Makita DUA301Z LXT 2x18V, ketjusaha teleskooppivarrella (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 355 €
Hecht IG 2201 2000W, invertterigeneraattori
-
alk. 1190 €
Timco 12T 51cm, polttomoottorikäyttöinen pikahalkomakone jaloilla
-
alk. 212 €
Polttomoottori 196 cc, 6,4 hv
-
alk. 1369 €
Scheppach Compact 15t (5905422902) 3500W, pystyhalkomakone
-
alk. 113 €
Makita DUH507Z LXT 18V 50cm, akkupensasleikkuri (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 393 €
Scheppach HL760LS (5905211934) 2200W, halkomakone jalustalla
-
alk. 599 €
STIHL MS 241 C-M, moottorisaha
HIRRO DRIP, 1000 m (16 / 8mil / 1,6 l/h / 20cm) tippaletku
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0654223730000 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 1039 €
Makita DCU180Z, taakka/kottikärry
-
alk. 273 €
Makita DUC353Z LXT 2x18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 152 €
DeWalt DCM565N 18V, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 147 €
Makita DUB184Z 18V, lehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
-
alk. 626 €
Hecht GG 6500, bensiinikäyttöinen generaattori
-
alk. 110 €
DeWalt DCMPP568N-XJ XR 18V, akkuoksasakset (ilman akkua ja laturia)
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-koneet-ja-tyokalut/hirro-drip-1000-m-16-8mil-16-lh-20cm-tippaletku/11294767
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.