Makita DUB363ZV LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
Makita DUB363ZV LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 254,56 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUB363ZV puhallin + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 254,56 € | 264,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkulehti-imuri/puhallin Makita DUB363ZV; 2x18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 298,30 € | 298,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Puhallin LXT 2x18v dub363zv soloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 312,36 € | 312,36 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUB363ZV -KäsipuhallinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 331,90 € | 336,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita LXT DUB363ZV 2x18V lehtipuhallin runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
379,00 € | 383,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUB363ZV Lehtipuhallin ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 463,50 € | 465,49 € | Katso tuotetta ▸ |
254,56 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 298,30 €
298,30 €
312,36 €
331,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 383,90 €
379,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 465,49 €
463,50 €
Makita DUB363ZV LXT 2x18V, akkulehtipuhallin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
Akun jännite | 36 V |
Mitat | |
Pituus | 836 mm |
Leveys | 193 mm |
Korkeus | 415 mm |
Paino | 5,2 kg |
Nopeus | 7 850 rpm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dub363zv.html |
EAN-koodi | 0088381889773, 0883818897730 |
Hintakehitys
Korkein hinta
463,50 €
Keskihinta
339,94 €
Alin hinta
254,56 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.