Makita DUC122Z, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Makita DUC122Z, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 126,17 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DUC122Z ketjusaha + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 126,17 € | 136,07 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUC122Z (SOLO)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 173,06 € | 173,06 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ketjusaha Makita DUC122Z; 18 V 11,5 cm laippa; (Akku ja laturi eivät sisälly)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 182,00 € | 182,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DUC122Z Ketjusaha ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 217,20 € | 219,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
126,17 €
173,06 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 182,00 €
182,00 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 219,19 €
217,20 €
Makita DUC122Z, akkuketjusaha (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381676946, 0883816769466 |
Valmistaja | Makita |
Nopeus | 2 620 rpm |
Mitat | |
Paino | 2,6 kg |
Pituus | 422 mm |
Hintakehitys
Korkein hinta
217,20 €
Keskihinta
174,61 €
Alin hinta
126,17 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.