Puutarhasakset
Puutarhasakset osastosta Muut koneet ja työkalut nyt edullisimmin kaupasta Nettimyynti.fi hintaan 4,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
PuutarhasaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 4,90 € | 11,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puutarhasakset 25 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 8,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
INF Sakset puutarhasakset ruostumattomasta teräksestäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 7,49 € | 7,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
INF Puutarhasakset ruostumattomasta teräksestä MonivärinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 12,59 € | 12,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
KM PensassaksetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
8,95 € | 13,75 € | Katso tuotetta ▸ |
4,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,80 €
8,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 7,49 €
7,49 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,59 €
12,59 €
8,95 €
Puutarhasakset
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8719202839388, 7314280228690, 7314280218684, 8719202891010, 8719987834936 |
Hintakehitys
Korkein hinta
12,59 €
Keskihinta
8,57 €
Alin hinta
4,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.