Lenovo Precision Pen 2 (ZG38C03372), stylus-kynä
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Lenovo Integrated Pen 4th gen (4X81M52315), stylus-kynä
Lenovo Precision Pen 3 (ZG38C03705), stylus-kynä
Lenovo Tab Pen Plus (ZG38C05190), stylus-kynä
Lenovo Precision Pen 2 (GX81J19854), stylus-kynä
Lenovo Capacititive Touch Pane Pen (4Z11B01236), stylus-kynä
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut osoitinlaitteet ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Lenovo Integrated Pen 4th gen (4X81M52315), stylus-kynä
-
Lenovo Precision Pen 3 (ZG38C03705), stylus-kynä
-
Lenovo Tab Pen Plus (ZG38C05190), stylus-kynä
-
Lenovo Precision Pen 2 (GX81J19854), stylus-kynä
-
Lenovo Capacititive Touch Pane Pen (4Z11B01236), stylus-kynä
-
Lenovo Precision Pen 2 2nd Gen (ZG38C04471), stylus-kynä
-
Lenovo Active Pen 3 (2023), stylus-kynä
-
Lenovo Digital Pen 2 (4X81H95633), stylus-kynä
-
Lenovo ThinkPad Pen Pro-11 (4X81E21569), stylus-kynä
-
Lenovo Thinkpad Pen Pro-10 (4X81C96610), stylus-kynä
-
Lenovo ThinkBook Yoga Integrated Smart Pen (4X81B32809), stylus-kynä
-
Lenovo Precision Pen (4X80Z50965), stylus-kynä
Katsotuimmat Muut osoitinlaitteet
-
alk. 74 €
OnePlus Stylo, stylus-kynä OnePlus Padille
-
alk. 9,90 €
Piirtoalusta LED-valolla
-
alk. 30 €
Wacom KP301E Pro Pen Slim, stylus-kynä
-
alk. 32 €
Samsung Galaxy S23 Ultra S Pen, stylus-kynä
-
alk. 26 €
Logitech Wireless Presenter R400
-
alk. 25 €
V7 IFPSTYLUSPEN-AM, stylus-kynä
-
alk. 63 €
Acer Active Stylus (GP.STY11.00N), stylus-kynä
-
alk. 45 €
Baseus SXBC020102 Smooth Writing Capacitive Stylus for Phone/Tablet, stylus-kynä
-
alk. 25 €
Baseus Smooth Writing 2 Stylus Lite with LED Indicator, stylus-kynä
-
alk. 80 €
Xiaomi Pad 6 Smart Pen (2nd gen), stylus-kynä
-
alk. 61 €
Kensington K75241EU Powerpointer, osoitin
-
alk. 41 €
Baseus SXBC060002 Smooth Writing 2 Stylus Active Pen, stylus-kynä
-
alk. 41 €
Baseus SXBC060104 Smooth Writing 2 Wireless Charging Active Stylus, stylus-kynä
-
alk. 45 €
Baseus SXBC070002 Microsoft Smooth Capacitive Active Stylus, stylus-kynä
-
alk. 36 €
Baseus Smooth Writing Series with Plug-in Charging USB-C, stylus-kynä
-
alk. 29 €
Baseus Stylus Smooth Writing Series with LED Indicators Active Version, stylus-kynä
-
alk. 27 €
Baseus Stylus Smooth Writing Series with LED Indicators Active/Passive Version, stylus-kynä
-
alk. 38 €
Baseus SXBC060502 Smooth Writing 2 Stylus With LED Indicators, stylus-kynä
Lenovo Precision Pen 2 (ZG38C03372), stylus-kynä
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Lenovo |
EAN-koodi | 0195348802161 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 74 €
OnePlus Stylo, stylus-kynä OnePlus Padille
-
alk. 9,90 €
Piirtoalusta LED-valolla
-
alk. 30 €
Wacom KP301E Pro Pen Slim, stylus-kynä
-
alk. 32 €
Samsung Galaxy S23 Ultra S Pen, stylus-kynä
-
alk. 26 €
Logitech Wireless Presenter R400
-
alk. 25 €
V7 IFPSTYLUSPEN-AM, stylus-kynä
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-osoitinlaitteet/lenovo-precision-pen-2-zg38c03372-stylus-kyna/9538713
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.