Wacom Ergo Flex for Cintiq Pro 24/32, piirtonäytön teline
Wacom Ergo Flex for Cintiq Pro 24/32, piirtonäytön teline osastosta Muut osoitinlaitteet nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 349,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wacom Flexarm Cintiq Pro 24/32 jalustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 353,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wacom Flex Arm / Cintiq Pro 24 + 31Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 375,00 € | 378,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wacom Flex ArmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 403,62 € | 403,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wacom Ergo JoustavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 403,72 € | 403,72 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
WACOM Stativ Flexarm förNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 403,90 € | 408,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wacom Ergo Flex -teline piirtopöydälleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä 8-10 päivässä | 409,95 € | 409,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wacom Ergo Flex -teline piirtopöydälleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 409,99 € | 414,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WACOM Desk Arm for Cintiq 24 + 32 (ACK62803K)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 22.5.2024 | 606 € | 611 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
349,00 €
375,00 €
403,62 €
403,72 €
403,90 €
Toimitusaika perillä 8-10 päivässä
Hinta toimituskuluineen 409,95 €
409,95 €
409,99 €
Toimitusaika saatavilla 22.5.2024
Hinta toimituskuluineen 611 €
606 €
Wacom Ergo Flex for Cintiq Pro 24/32, piirtonäytön teline
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Wacom |
EAN-koodi | 4949268792189 |
Hintakehitys
Korkein hinta
606 €
Keskihinta
420,10 €
Alin hinta
349,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.