OBH Nordica 7965 Easy Fresh, tyhjiöpakkauslaite
OBH Nordica 7965 Easy Fresh, tyhjiöpakkauslaite osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 86,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica Easy Fresh 7965Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 86,81 € | 93,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Easy Fresh tyhjiöpakkauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 93,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Vacuum Sealer Easy FreshNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,90 € | 105,10 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Easy Fresh tyhjiöpakkauslaite OBH7965Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 128,00 € | 132,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
86,81 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 93,90 €
89,00 €
99,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 132,90 €
128,00 €
OBH Nordica 7965 Easy Fresh, tyhjiöpakkauslaite
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7321703006018, 5708642079655 |
Valmistaja | OBH Nordica |
Hintakehitys
Korkein hinta
128,00 €
Keskihinta
100,93 €
Alin hinta
86,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.