OBH Nordica Saveur 7976, haudutuspata
OBH Nordica Saveur 7976, haudutuspata osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 49,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Saveur Slow CookerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,00 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Saveur Slow CookerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 55,64 € | 62,63 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Saveur -haudutuspata 47 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,95 € | 64,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH NORDICA SAVEUR HAUDUTUSPATANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 59,99 € | 64,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
OBH Nordica Saveur -haudutuspata 4,7 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 59,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ |
49,00 €
55,64 €
59,95 €
59,99 €
OBH Nordica Saveur 7976, haudutuspata
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 220 W |
Mitat | |
Korkeus | 25 cm |
Leveys | 43 cm |
EAN-koodi | 5708642079761 |
Valmistaja | OBH Nordica |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,99 €
Keskihinta
56,91 €
Alin hinta
49,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.