OBH Nordica Versatile, riisikeitin
OBH Nordica Versatile, riisikeitin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta KitchenOne hintaan 69,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Versatile-riisinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 69,00 € | 69,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Versatile -monitoimiriisinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä perjantai - tiistai | 69,95 € | 74,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Versatile -monitoimiriisinkeitinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 69,99 € | 74,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Versatile Riisinkeitin, pieni, 2 litraa, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 72,00 € | 72,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
OBH Nordica Multi cooker VersatileNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 79,00 € | 85,99 € | Katso tuotetta ▸ |
69,00 €
Toimitusaika perillä perjantai - tiistai
Hinta toimituskuluineen 74,45 €
69,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,89 €
69,99 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,00 €
72,00 €
79,00 €
OBH Nordica Versatile, riisikeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3016661158322 |
Teho | 350 W |
Valmistaja | OBH Nordica |
Valmistajan tuotesivu | https://www.obhnordica.fi/ruoanvalmistus/riisikeittimet/rice-cooker-versatile |
Johto | 100 cm |
Tilavuus | 2 l |
Hintakehitys
Korkein hinta
79,00 €
Keskihinta
71,99 €
Alin hinta
69,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.