Smeg CGF01BLEU, kahvimylly
Smeg CGF01BLEU, kahvimylly osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta GIGANTTI OY hintaan 239,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Smeg kahvimylly CGF01WHEU (valkoinen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 239,00 € | 243,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg kahvimylly CGF01RDEU (punainen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 239,00 € | 243,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg kahvimylly CGF01BLEU (musta)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg kahvimylly CGF01PGEU (pastellinvihreä)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 249,00 € | 253,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg Kahvimylly CGF01, punainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 249,00 € | 249,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg KahvimyllyNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 279,00 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
239,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 243,90 €
239,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 253,90 €
249,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 249,00 €
249,00 €
279,00 €
Smeg CGF01BLEU, kahvimylly
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8017709283018, 8017709283025, 8017709283001, 8017709283049, 8017709282998, 8017709283032 |
Teho | 150 W |
Valmistaja | Smeg |
Takuu | 24 kk |
Materiaali | Muovi |
Mitat | |
Leveys | 25 cm |
Korkeus | 46 cm |
Syvyys | 17 cm |
Paino | 5 kg |
Hintakehitys
Korkein hinta
279,00 €
Keskihinta
250,67 €
Alin hinta
239,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.