Tristar FR-6937, friteerauskeitin
Tristar FR-6937, friteerauskeitin osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 78,65 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tristar FR-6937 kaksinkertainen friteerauslaiteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 78,65 € | 85,64 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tristar FR-6937 Double FryerNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 93,90 € | 98,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
FR 6937 friteerauskeitin, jossa on kaksi keitintä, ruostumatonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,90 € | 105,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,64 €
78,65 €
93,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 105,10 €
99,90 €
Tristar FR-6937, friteerauskeitin
Ilmoita virheellisestä tiedostaNon-stick pinnoite | On |
Lämpöeristetty ulkopinta | On |
Lämpötilansäätö | On |
Merkkivalo | On |
Ominaisuudet | 1 800 W |
Säädettävä termostaatti | On |
Takuu | 24 kk |
Valmistaja | Tristar |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,90 €
Keskihinta
90,82 €
Alin hinta
78,65 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.