Wilfa 2GO, pullo ja terä
Wilfa 2GO, pullo ja terä osastosta Muut pienet keittiökoneet nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 28,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wilfa 2GO pullo ja terä Wilfa Xplode-sarjan tehosekoittimiinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
28,95 € | 33,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
WILFA WX-2GO JUOMAPULLO TERÄLLÄNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 28,99 € | 33,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa Xplode 2GO pullo ja terä WX2GONäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 28,99 € | 33,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wilfa XPLODE 2GO-pullo ja terä tehosekoittimiinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Wilfa WX-2GO-pullo ja terä (tehosekoittimiin mallit Wilfa BLP/BLS/BLSP/BBLSP)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 29,90 € | 34,85 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 33,45 €
28,95 €
28,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 34,80 €
29,90 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,85 €
29,90 €
Wilfa 2GO, pullo ja terä
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7044876099365 |
Valmistaja | Wilfa |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,90 €
Keskihinta
29,35 €
Alin hinta
28,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.