FLIR ONE Pro for iOS, lämpökamera iOS:lle
FLIR ONE Pro for iOS, lämpökamera iOS:lle osastosta Muut puhelintarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 562 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
FLIR ONE Pro thermal Kamera for iOS -20 ° C - +40Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 562 € | 562 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Flir ONE Pro Lämpökamera iOS-laitteisiinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 592 € | 594 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Flir One Pro -lämpökamera, iOSNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 600 € | 605 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 562 €
562 €
592 €
600 €
FLIR ONE Pro for iOS, lämpökamera iOS:lle
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0812462024094 |
Valmistaja | FLIR |
Valmistajan tuotesivu | http://www.flir.com/flirone/pro/ |
Hintakehitys
Korkein hinta
600 €
Keskihinta
585 €
Alin hinta
562 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.