Seek Thermal CompactXR, Android-lämpökamera
Seek Thermal CompactXR, Android-lämpökamera osastosta Muut puhelintarvikkeet nyt edullisimmin kaupasta Data-Systems hintaan 281,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Seek Thermal – Thermal CompactXR lämpökamera Android-laitteita varten, USB-C, kompakti malli, musta (CT-AAA)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 281,95 € | 286,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seek Thermal CompactXR USB-C lämpökameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
299,00 € | 303,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kondor CompactXR Android thermal camera moduleNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 342,70 € | 342,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Seek Thermal CompactXR, USB-C for Android, compact thermal cameraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 361,90 € | 366,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Seek Thermal CompactXR, värmekamera för Android, mikro-USB, svartNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 368,90 € | 373,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 286,85 €
281,95 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 303,90 €
299,00 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 342,70 €
342,70 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 366,80 €
361,90 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 373,80 €
368,90 €
Seek Thermal CompactXR, Android-lämpökamera
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0855753005198, 0855753005013, 0855753005020 |
Valmistaja | Seek Thermal |
Valmistajan tuotesivu | http://obtain.thermal.com/product-p/ut-aaa.htm |
Hintakehitys
Korkein hinta
368,90 €
Keskihinta
330,89 €
Alin hinta
281,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.