Bosch EasyVac 12 (06033D0000) 12V, käsipölynimuri (ilman akkua ja laturia)
Bosch EasyVac 12 (06033D0000) 12V, käsipölynimuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 65,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Pölynimuri Bosch EasyVac 12; 12 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 65,00 € | 72,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch DIY Easy Vac 12 Pölynimuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 67,80 € | 69,79 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Rikkaimuri EasyVac 12Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 107,26 € | 107,26 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,90 €
65,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 69,79 €
67,80 €
107,26 €
Bosch EasyVac 12 (06033D0000) 12V, käsipölynimuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | 1 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bosch-do-it.com/gb/en/diy/tools/easyvac-12-3165140850568-2483953.jsp |
Akun jännite | 12 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
107,26 €
Keskihinta
80,02 €
Alin hinta
65,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.