Bosch GSH 11 VC Professional, piikkausvasara
Bosch GSH 11 VC Professional, piikkausvasara osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 760 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GSH 11 VC purkuvasara 0611336000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 760 € | 770 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSH 11 VCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 918 € | 918 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch GSH 11 VC Piikkausvasara 1700 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 980 € | 982 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Murtovasara Bosch GSH 11 VC; 23 J; SDS-maxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 1 051 € | 1 051 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bosch Domolition Hammer GSH 11 VC blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 1 119 € | 1 124 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 770 €
760 €
918 €
980 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 051 €
1 051 €
1 119 €
Bosch GSH 11 VC Professional, piikkausvasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Mitat | 11,4 |
Teho | 1 700 W |
Iskuluku | 1 700 min-1 |
Iskuvoima | 23 J |
EAN-koodi | 3165140657969, 3165140546973 |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 119 €
Keskihinta
966 €
Alin hinta
760 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.