Bosch GSH 27 VC Professional (061130A000) 2000W, murtovasara
Bosch GSH 27 VC Professional (061130A000) 2000W, murtovasara osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 2 075 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bosch GSH 27 VC Piikkausvasara 2000 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 2 075 € | 2 085 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Murtovasara Bosch GSH 27 VC Professional; 62 J; 28 mm kuusiokantakiinnitykselläNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 2 156 € | 2 156 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bosch Domolition Hammer GSH 27 VC blueNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 2 426 € | 2 431 € | Katso tuotetta ▸ |
2 075 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 2 156 €
2 156 €
2 426 €
Bosch GSH 27 VC Professional (061130A000) 2000W, murtovasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bosch |
Mitat | 29,5 |
Teho | 2 000 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.bosch-professional.com/fi/fi/gsh-27-vc-24704-ocs-p/ |
Iskuluku | 1 000 min-1 |
Iskuvoima | 62 J |
EAN-koodi | 3165140524322 |
Hintakehitys
Korkein hinta
2 426 €
Keskihinta
2 219 €
Alin hinta
2 075 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.