Kärcher NT 30/1 Tact L (1.148-201.0), märkä-kuivaimuri
Kärcher NT 30/1 Tact L (1.148-201.0), märkä-kuivaimuri osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 559 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärcher Pölynimuri NT 30/1 Tact L Universal -imuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 559 € | 559 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Professional NT 30/1 Tact Märkä-kuivaimuri 1380 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 580 € | 582 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Professional NT 30/1 Tact L -Märkä-kuivaimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 617 € | 622 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri Karcher NT 30/1 Tact LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 661 € | 661 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 559 €
559 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 582 €
580 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 622 €
617 €
661 €
Kärcher NT 30/1 Tact L (1.148-201.0), märkä-kuivaimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4039784973299 |
Valmistaja | Kärcher, Karcher |
Hintakehitys
Korkein hinta
661 €
Keskihinta
604 €
Alin hinta
559 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.