Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 109,68 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita epäkeskohiomakone - dbo180z (SOLO)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 109,68 € | 109,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DBO180Z - EpäkeskohiomakoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 112,90 € | 117,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Epäkeskohiomakone Makita DBO180Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 115,58 € | 115,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DBO180Z 18V epäkeskohiomakone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | 133,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DBO180Z Epäkeskohiomakone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 166,10 € | 168,09 € | Katso tuotetta ▸ |
109,68 €
112,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 115,58 €
115,58 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 133,80 €
129,00 €
Toimitusaika 14 päivää
Hinta toimituskuluineen 168,09 €
166,10 €
Makita DBO180Z LXT 18V, epäkeskohiomakone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381658584, 4064677060312, 4064677076627 |
Valmistaja | Makita |
Mitat | |
Paino | 1,2 kg |
Pituus | 175 mm |
Korkeus | 153 mm |
Syvyys | 123 mm |
Akun jännite | 18 V |
Nopeus | 11 000 rpm |
Säädettava kierrosluku | On |
Iskuluku | 22 000 min-1 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dbo180z.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
166,10 €
Keskihinta
126,65 €
Alin hinta
109,68 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.