Makita DFN350Z LXT 18V, viimeistelynaulain (ilman akkua ja laturia)
Makita DFN350Z LXT 18V, viimeistelynaulain (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 349,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita LXT DFN350Z 18V 1,2mm viimeistelynaulain runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
349,00 € | 353,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DFN350Z Dyckertnaulain ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 383,10 € | 385,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Naulain Makita DFN350Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 438,00 € | 438,00 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 353,90 €
349,00 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 385,09 €
383,10 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 438,00 €
438,00 €
Makita DFN350Z LXT 18V, viimeistelynaulain (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 2,4 kg |
Pituus | 257 mm |
Korkeus | 228 mm |
Syvyys | 79 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dfn350z.html |
Akun jännite | 18 V |
EAN-koodi | 0088381882750 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
438,00 €
Keskihinta
390,03 €
Alin hinta
349,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.