Makita DJN161Z LXT 18V, akkunakertaja (ilman akkua ja laturia)
Makita DJN161Z LXT 18V, akkunakertaja (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 339,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Levyleikkuri Makita DJN161Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 339,00 € | 339,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DJN161Z nakertaja + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 345,57 € | 355,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DJN161Z 18V akkunakertajan runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
369,00 € | 373,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DJN161 - nibbler - ledningfriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 371,90 € | 376,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DJN161ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 424,92 € | 424,92 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DJN161Z Nakertaja ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 468,80 € | 470,79 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 339,00 €
339,00 €
345,57 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 373,90 €
369,00 €
371,90 €
424,92 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 470,79 €
468,80 €
Makita DJN161Z LXT 18V, akkunakertaja (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381672153 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Iskuluku | 1 900 min-1 |
Mitat | |
Paino | 2,3 kg |
Pituus | 313 mm |
Korkeus | 189 mm |
Syvyys | 78 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/djn161z.html |
Nopeus | 1 900 rpm |
Hintakehitys
Korkein hinta
468,80 €
Keskihinta
386,53 €
Alin hinta
339,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.