Makita DRC200Z 2X18V, robotti-imuri runko
Makita DRC200Z 2X18V, robotti-imuri runko osastosta Pölynimurit nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 784 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DRC200Z Robotti-imuri + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 784 € | 794 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DRC200Z Robottipölynimuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 1 069 € | 1 071 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Robottipölynimuri Makita DRC200Z; 2x18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 1 069 € | 1 069 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DRC200Z 2X18V robotti-imuri runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
1 079 € | 1 085 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
784 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 071 €
1 069 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 1 069 €
1 069 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 1 085 €
1 079 €
Makita DRC200Z 2X18V, robotti-imuri runko
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
1 079 €
Keskihinta
1 000 €
Alin hinta
784 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.