Makita DVC350Z LXT 18V, akkuimuri (ilman akkua ja laturia)
Makita DVC350Z LXT 18V, akkuimuri (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 212,20 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DVC350Z Pölynimuri ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa 16.05.2024 | 212,20 € | 214,19 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri Makita DVC350Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 226,33 € | 226,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita Rikkaimuri 18-volttinen langaton puhdistuslaite dvc350z soloNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 239,60 € | 239,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DVC350Z - ImuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 279,90 € | 284,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tulossa 16.05.2024
Hinta toimituskuluineen 214,19 €
212,20 €
Toimitusaika nan
Hinta toimituskuluineen 226,33 €
226,33 €
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 239,60 €
239,60 €
279,90 €
Makita DVC350Z LXT 18V, akkuimuri (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381677080, 0088381832786 |
Valmistaja | Makita |
Akun jännite | 18 V |
Mitat | |
Paino | 2,4 kg |
Pituus | 273 mm |
Korkeus | 226 mm |
Syvyys | 195 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.fi/product/dvc350z.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
279,90 €
Keskihinta
239,51 €
Alin hinta
212,20 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.