Makita HM1214C 2200W SDS-max, piikkausvasara
Makita HM1214C 2200W SDS-max, piikkausvasara osastosta Porakoneet ja ruuvinvääntimet nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 650 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita HM1214C piikkausvasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 650 € | 660 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Murtovasara Makita HM1214C; 19,9 J; SDS-maxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 851 € | 851 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita HM1214C Piikkausvasara 1510 WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 14 päivää | 990 € | 1 000 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita HM1214C 1510W SDS-MAX PiikkausvasaraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
990 € | 995 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
650 €
851 €
990 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 995 €
990 €
Makita HM1214C 2200W SDS-max, piikkausvasara
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 88381640855, 0088381640855, 0088381603669 |
Valmistaja | Makita |
Mitat | 12,3 |
Teho | 1 510 W |
Valmistajan tuotesivu | http://www.makita.fi/tool/15250/HM1214C.html |
Iskuluku | 1 900 min-1 |
Iskuvoima | 19,9 J |
Hintakehitys
Korkein hinta
990 €
Keskihinta
870 €
Alin hinta
650 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.