Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 351,88 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kiillotuskone Makita DPO600Z; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 351,88 € | 351,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DPO600Z Kiillotuskone ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 351,90 € | 353,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DPO600Z 18V kiillotuskone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
375,00 € | 379,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita DPO600ZNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 406,42 € | 406,42 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita DPO600Z - tilfældig kredsløbspoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 455,90 € | 460,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 351,88 €
351,88 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 353,89 €
351,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 379,90 €
375,00 €
406,42 €
455,90 €
Makita LXT DPO600Z 18V, kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0088381871792 |
Valmistaja | Makita |
Hintakehitys
Korkein hinta
455,90 €
Keskihinta
388,22 €
Alin hinta
351,88 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.