Makita DPV300Z LXT 18V, hioma-/kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
Makita DPV300Z LXT 18V, hioma-/kiillotuskone (ilman akkua ja laturia) osastosta Hiomakoneet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 260,33 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita DPV300Z - disc sander/polisher - 2-speed - no batteryNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 260,33 € | 260,33 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kiillotuskone-hiomakone Makita DPV300Z LXT; 18 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 269,00 € | 269,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita LXT DPV300Z 18V kiillotuskone runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
289,00 € | 293,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 260,33 €
260,33 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 269,00 €
269,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 293,90 €
289,00 €
Makita DPV300Z LXT 18V, hioma-/kiillotuskone (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Makita |
EAN-koodi | 0088381735230, 0883817352308 |
Hintakehitys
Korkein hinta
289,00 €
Keskihinta
272,78 €
Alin hinta
260,33 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.