Makita MP100DZ Max Inflator 10,8V, paineilmasuodatin (ilman akkua ja laturia)
Makita MP100DZ Max Inflator 10,8V, paineilmasuodatin (ilman akkua ja laturia) osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 51,94 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Makita MP100DZ kompressori + ACCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 51,94 € | 61,84 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita MP100D - Akkukäyttöinen ilmapumppu (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 79,90 € | 84,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Akkukäyttöinen ilmapumppu Makita MP100DZ; 12 V (ilman akkua ja laturia)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 85,85 € | 85,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Makita CXT MP100DZ 12V Max ilmapumppu runkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
89,00 € | 93,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Makita MP100DZ Ilmapumppu ilman akkua ja laturiaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 108,70 € | 110,69 € | Katso tuotetta ▸ |
51,94 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,80 €
79,90 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,85 €
85,85 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 93,80 €
89,00 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 110,69 €
108,70 €
Makita MP100DZ Max Inflator 10,8V, paineilmasuodatin (ilman akkua ja laturia)
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Paino | 1,3 kg |
Pituus | 255 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.makita.com.au/products/power-tools/platform/12v-max-mobile/inflator/mp100dz-12v-max-inflator |
Akun jännite | 12 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
108,70 €
Keskihinta
83,08 €
Alin hinta
51,94 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.