Metabo ASR 35 L ACP (602057000) 1400W, märkä-/kuivaimuri
Metabo ASR 35 L ACP (602057000) 1400W, märkä-/kuivaimuri osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 465,81 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Metabo ASR 35 L ACP märkä- / kuivaimuri 602057000Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 465,81 € | 475,71 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri Metabo ASR 35 L AutoClean PNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 615 € | 615 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Metabo ASR 35 L ACP Pölynimuri 1400 W, L-luokkaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 645 € | 647 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 475,71 €
465,81 €
615 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 647 €
645 €
Metabo ASR 35 L ACP (602057000) 1400W, märkä-/kuivaimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4007430250094 |
Valmistaja | Metabo |
Mitat | 16 |
Teho | 1 400 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.metabo.com/com/en/tools/vacuums-and-extraction/all-purpose-vacuum-cleaner/asr-35-l-acp-602057000-all-purpose-vacuum-cleaner.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
645 €
Keskihinta
575 €
Alin hinta
465,81 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.