OBH Nordica Compact Power 3A VO3985NA -pölynimuri
OBH Nordica Compact Power 3A VO3985NA -pölynimuri osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 109,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
OBH Nordica Compact Power VO3985NA -pölynimuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
109,00 € | 113,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
OBH Nordica Pölynimuri Compact TehoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 121,99 € | 121,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pölynimuri Compact Power Vacuum Cleaner Bag VO3985NANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
199,00 € | 204,20 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 113,90 €
109,00 €
121,99 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 204,20 €
199,00 €
OBH Nordica Compact Power 3A VO3985NA -pölynimuri
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3221614004735 |
Valmistaja | OBH Nordica |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,00 €
Keskihinta
143,33 €
Alin hinta
109,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.