Rapid BTX530 7,2V, akkusinkiläpistooli
Rapid BTX530 7,2V, akkusinkiläpistooli osastosta Muut sähkö- ja akkutyökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 107,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Rapid BTX530 Niittipistooli sis. akun ja laturinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 107,30 € | 109,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rapid Cordless Staple Gun BTX530 7.2VNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 109,29 € | 109,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Sinkiläpistooli Rapid BTX530Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 119,00 € | 119,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Rapid BTX530 akkukäyttöinen sinkiläpistooliNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
129,00 € | 133,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 109,29 €
107,30 €
109,29 €
119,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 133,90 €
129,00 €
Rapid BTX530 7,2V, akkusinkiläpistooli
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Rapid Tools, Rapid |
Mitat | 2 |
Akun jännite | 7,2 V |
Hintakehitys
Korkein hinta
129,00 €
Keskihinta
116,15 €
Alin hinta
107,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.