Tetra Complete Substrate - 5 kg, 120 -litraisille akvaarioille
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Tetra Aqua Easy Balance 500 Ml.
Tetra Aquasafe 500 Ml
Tetra AlguMin 500ml, Muut tarvikkeet kaloille
Tetra 2x Flow Valve EX 1200
Tetra Tec Aps 150
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Muut tarvikkeet kaloille ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
Tetra Tec Heater 100W
-
Tetra - Koi Beauty Medium 10L
-
Akvaarion valaistusmoduuli, Tetra Betta Projector Lighting Unit, bordeaux
-
Vaihtolamppu akvaarioon, Tetra AL24 100/130L, 24 W
-
Aktiivihiiliseinä, Tetra Tetratec Activated Carbon CF 800/1000
-
Aktiivihiilisuodatin akvaarioihin, Tetra Activated Carbon, CF 800/1000
Katsotuimmat Muut tarvikkeet kaloille
-
alk. 8,87 €
AM-Top Suodatinsieni f. AT0800
-
alk. 672 €
EHEIM Ammattimainen 5e 600T - elektroninen ulkoinen lämpösuodatin korkeimmalla mukavuudella.
-
alk. 38 €
Juwel LED Sininen - 590 mm - LED Tube
-
alk. 8,32 €
Meadow Priming-kammion tulppa-AT3337-38
-
alk. 17 €
EHEIM threaded Liitäntä
-
alk. 49 €
4FISH Tree trunk 58x24x17 cm
-
alk. 30 €
4FISH Landscape 27x13x21 cm
-
alk. 23 €
4FISH Skull 22x10.3x13 cm
-
alk. 26 €
AQUAEL Aquascaping suorat sakset 25cm
-
alk. 21 €
AQUAEL Roottorisetti Ultramax 2000, Muut tarvikkeet kaloille
-
alk. 166 €
AQUAEL Kaluste Nano-akvaario Duo mu
-
alk. 21 €
AQUAEL Aquascaping suorat pihdit 27cm, Muut tarvikkeet kaloille
-
alk. 27 €
AQUAEL Lightning Module Leddy Mini
-
alk. 15 €
AQUAEL Roottoriset Ultramax 1000/1500
-
alk. 89 €
AQUAEL Socket Link Duo
-
alk. 14 €
AQUAEL Imukuppi 4-pak Fan mini/micro, Muut tarvikkeet kaloille
-
alk. 9,38 €
Eldorado 10 kpl teriä Handy/0.20
-
alk. 15 €
EHEIM akseli ja holkit
Tetra Complete Substrate - 5 kg, 120 -litraisille akvaarioille
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4004218245303 |
Valmistaja | Tetra |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 8,87 €
AM-Top Suodatinsieni f. AT0800
-
alk. 672 €
-
alk. 38 €
Juwel LED Sininen - 590 mm - LED Tube
-
alk. 8,32 €
Meadow Priming-kammion tulppa-AT3337-38
-
alk. 17 €
EHEIM threaded Liitäntä
-
alk. 49 €
4FISH Tree trunk 58x24x17 cm
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/muut-tarvikkeet-kaloille/tetra-complete-substrate-5-kg-120-litraisille-akvaarioille/2957485
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.