Airthings Wave Mini, ilmanlaatumittari
Airthings Wave Mini, ilmanlaatumittari osastosta Muut kodin turvatuotteet nyt edullisimmin kaupasta e-ville.com hintaan 78,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Airthings Wave Mini -ilmanlaatumittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 78,95 € | 78,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airthings Wave Mini ilmanlaatumittari homeriskin tunnistukseen 292Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 78,99 € | 83,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airthings Wave Mini -ilmanlaatumittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 78,99 € | 83,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airthings Wave Mini -ilmanlaatumittariNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 79,00 € | 83,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Airthings Wave Mini -ilmastoanturi SisäkäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 79,00 € | 84,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ilmanlaatumittari Airthings Wave MiniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 79,99 € | 79,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Airthings Aalto MiniNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 91,00 € | 97,99 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 78,95 €
78,95 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 83,89 €
78,99 €
79,00 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,99 €
79,00 €
79,99 €
91,00 €
Airthings Wave Mini, ilmanlaatumittari
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7090031109202, 0029200087840 |
Valmistaja | Airthings |
Hintakehitys
Korkein hinta
91,00 €
Keskihinta
80,85 €
Alin hinta
78,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.