Kärcher BR 30/4 C Adv, perässäkäveltävä yhdistelmäkone
Kärcher BR 30/4 C Adv, perässäkäveltävä yhdistelmäkone osastosta Muut työkalut nyt edullisimmin kaupasta Verkter hintaan 1 650 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lattianpesukone Karcher BR 30/4 C AdvNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 1 650 € | 1 650 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärcher Professional BR 30/4 C Adv LattianpesukoneNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8-10 päivää | 1 890 € | 1 892 € | Katso tuotetta ▸ |
1 650 €
Toimitusaika 8-10 päivää
Hinta toimituskuluineen 1 892 €
1 890 €
Kärcher BR 30/4 C Adv, perässäkäveltävä yhdistelmäkone
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4039784541405 |
Valmistaja | Kärcher, Karcher |
Mitat | |
Leveys | 335 mm |
Korkeus | 1 180 mm |
Syvyys | 390 mm |
Paino | 12,4 kg |
Valmistajan tuotesivu | https://www.kaercher.com/fi/professional/siivouskoneet/yhdistelmaekoneet/peraessaekaeveltaevaet-yhdistelmaekoneet/br-30-4-c-adv-17832130.html |
Teho | 820 W |
Äänenvoimakkuus | 70,5 db |
Nopeus | 1 450 rpm |
Hintakehitys
Korkein hinta
1 890 €
Keskihinta
1 770 €
Alin hinta
1 650 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.