Porauspölynkerääjä Festool D 27-BSD
Porauspölynkerääjä Festool D 27-BSD osastosta Muut työkalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 20,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Festool D27-BSD pölysovitin 500483Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 20,78 € | 30,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Porauspölynkerääjä Festool D 27-BSDNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 33,00 € | 40,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Festool D 27-BSD PorauspölysuulakeNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 33,90 € | 35,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10-15 päivää
Hinta toimituskuluineen 30,68 €
20,78 €
33,00 €
33,90 €
Porauspölynkerääjä Festool D 27-BSD
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
33,90 €
Keskihinta
29,23 €
Alin hinta
20,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.