Bumper Levypaino 25 kg, Tunturi
Bumper Levypaino 25 kg, Tunturi osastosta Muut urheiluvälineet nyt edullisimmin kaupasta Training365 hintaan 97,34 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tunturi Fitness Bumper Plate Black, Levypainot Bumper, 15 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 97,34 € | 107,24 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi Bumperplate Training 25 kg.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 144,74 € | 144,74 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tunturi levypainoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,00 € | 163,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,24 €
97,34 €
144,74 €
159,00 €
Bumper Levypaino 25 kg, Tunturi
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8717842030011, 8717842029992, 8717842029978, 8717842029985 |
Valmistaja | Tunturi |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,00 €
Keskihinta
133,69 €
Alin hinta
97,34 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.