Käsipainot 2 x 20 kg
Käsipainot 2 x 20 kg osastosta Muut urheiluvälineet nyt edullisimmin kaupasta Kuntokauppa hintaan 149,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
FitNord Diamond PU Käsipainot 20 kg (PARI)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 149,90 € | 174,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Pro -käsipainot, 2 x 20 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
159,99 € | 164,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Käsipaino PU 2-pak, Käsipainot kumiset, 20 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 178,99 € | 188,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Pro -käsipainot, 2 x 20 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 179,99 € | 186,94 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 174,80 €
149,90 €
159,99 €
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 188,89 €
178,99 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 186,94 €
179,99 €
Käsipainot 2 x 20 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5902308202412, 4741612001820, 6430016909129, 4741612005484 |
Hintakehitys
Korkein hinta
179,99 €
Keskihinta
167,22 €
Alin hinta
149,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.