HyperX Origins, näppäimistö
HyperX Origins, näppäimistö osastosta Näppäimistöt nyt edullisimmin kaupasta Maxgaming.fi hintaan 109,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HyperX Alloy Origins HX Näppäimistö [HX Red]Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 3 päivää | 109,90 € | 117,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Alloy Origins pelinäppäimistöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 119,95 € | 124,85 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Alloy Origins -pelinäppäimistö, HyperX Red -kytkimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 119,99 € | 124,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hyperx Alloy Origins Red PelinäppäimistöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
HyperX Alloy Origins, HyperX Red -pelinäppäimistö, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 157,90 € | 162,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Alloy Origins - Punainen - ND - Näppäimistö - Pohjoismainen - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 150 päivää | 248,87 € | 248,87 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 117,80 €
109,90 €
119,95 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 124,89 €
119,99 €
149,00 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 162,80 €
157,90 €
Toimitusaika 150 päivää
Hinta toimituskuluineen 248,87 €
248,87 €
HyperX Origins, näppäimistö
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0740617288582, 0196188487006 |
Valmistaja | Kingston, HP |
Yhteys | Langallinen |
Liitäntä | USB |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows Vista | On |
Windows XP | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Mitat | |
Leveys | 442,5 mm |
Korkeus | 36,39 mm |
Syvyys | 132,5 mm |
Paino | 1 075 g |
Hintakehitys
Korkein hinta
248,87 €
Keskihinta
150,94 €
Alin hinta
109,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.