Logitech G513 Carbon RGB, näppäimistö
Logitech G513 Carbon RGB, näppäimistö osastosta Näppäimistöt nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Logitech G513 Carbon RGB -pelinäppäimistö, GX Blue Clicky, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 149,00 € | 153,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech pelinäppäimistö GX Red -kytkimillä G513Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 149,00 € | 153,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech G513 Carbon -pelinäppäimistö, GX Red -kytkimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 149,99 € | 154,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech G513 RGB Mekaaninen Näppäimistö [GX Red] - CarbonNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 154,90 € | 154,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Logitech G513 RGB Mechanical -pelinäppäimistö. Musta. GX RedNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 179,00 € | 182,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Logitech Pelaamiseen tarkoitettu G513 - Näppäimistö - Englanti - Yhdistynyt kuningaskunta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 199,29 € | 199,29 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 153,90 €
149,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 153,95 €
149,00 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 154,89 €
149,99 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 154,90 €
154,90 €
Toimitusaika 1-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 182,90 €
179,00 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,29 €
199,29 €
Logitech G513 Carbon RGB, näppäimistö
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5099206078901, 5099206078932, 5099206080102, 5099206080096, 5099206078925, 5099206086029, 5099206078772, 5099206085909, 5099206078918, 5099206085947, 5099206087965, 5099206087941, 5099206080133, 5099206085916, 5099206086043, 5099206085893 |
Valmistaja | Logitech |
Multimedianäppäimet | On |
Usb jakaja | 1 lkm |
Yhteys | Langallinen |
Ominaisuudet | Mekaaninen |
Mitat | |
Leveys | 455 mm |
Korkeus | 34 mm |
Syvyys | 132 mm |
Paino | 1 020 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.logitechg.com/fi-fi/product/g513-backlit-mechanical-gaming-keyboard |
Hintakehitys
Korkein hinta
199,29 €
Keskihinta
163,53 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.