Trust Primo 4-in-1 Home Office Set, langaton näppäimistö, hiiri, kuulokemikrofoni ja hiirimatto
Trust Primo 4-in-1 Home Office Set, langaton näppäimistö, hiiri, kuulokemikrofoni ja hiirimatto osastosta Näppäimistöt nyt edullisimmin kaupasta VPD Pelikauppa hintaan 16,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Trust Primo 4 in 1 ToimistotarvikesettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 30 kpl varastossa | 16,90 € | 21,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust - Primo näppäimistö ja hiiri 4-in-1 kotitoimistosetti, musta (pohjoismainen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 16,99 € | 20,94 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika yli 30 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 21,89 €
16,90 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 20,94 €
16,99 €
Trust Primo 4-in-1 Home Office Set, langaton näppäimistö, hiiri, kuulokemikrofoni ja hiirimatto
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Trust |
Yhteys | Langaton |
Takuu | 24 kk |
Paristo | 2 x AAA |
Mitat | |
Leveys | 449 mm |
Korkeus | 30 mm |
Syvyys | 148 mm |
Paino | 713 g |
Mukana tuleva hiiri | Optinen, 1600 dpi |
Valmistajan tuotesivu | https://www.trust.com/en/product/24260-primo-4-in-1-home-office-set |
EAN-koodi | 8713439244304, 8713439242638, 8713439243239, 8713439242607 |
Hintakehitys
Korkein hinta
16,99 €
Keskihinta
16,95 €
Alin hinta
16,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.