MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain osastosta Näytönohjaimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 338,62 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X OC LHR - 12GB GDDR6 RAM - NäytönohjaimetNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 338,62 € | 338,62 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X OC (LHR) -näytönohjain, 12GB GDDR6Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 357,90 € | 357,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC -näytönohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 357,95 € | 357,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC -näytönohjainNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 357,99 € | 362,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 338,62 €
338,62 €
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 357,90 €
357,90 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 357,95 €
357,95 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 362,89 €
357,99 €
MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | MSI |
Muisti | |
Laajennettavissa | 12288 Mt |
Kapasiteetti | 12 288 Mt |
Tyyppi | GDDR6 |
Väylänopeus | 192 Bittiä |
Jäähdytys | |
Aktiivi | On |
Lisätieto | Vaatii kaksi vapaata korttipaikkaa |
Väylä | |
Nopeus | 16X |
Tuki versiolle | 4.0 |
PCI-E | On |
Virtalähdevaatimukset | |
Lisävirtaliittimet | 8-pin |
Lisätieto | 1 x 8-pin |
Liitännät | |
HDCP-yhteensopiva | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Mitat | |
Korkeus | 124 mm |
Leveys | 235 mm |
Syvyys | 42 mm |
Grafiikkaprosessori | |
OpenGL-rajapinta | 4.6 |
Tyyppi | GeForce RTX 3060 |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 4 320 px |
Resoluutio (leveys) | 7 680 px |
Käyttöjärjestelmä | |
Linux | On |
Windows 7 | On |
Windows 7 x64 | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Windows 10 | On |
DirectX | v. 12.0 |
Valmistajan tuotesivu | https://www.msi.com/Graphics-Card/GeForce-RTX-3060-VENTUS-2X-12G-OC/Specification |
EAN-koodi | 4719072793814 |
Hintakehitys
Korkein hinta
357,99 €
Keskihinta
353,12 €
Alin hinta
338,62 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.