- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›Acer V277bmipx (27"), näyttö
Acer V277bmipx (27"), näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
Acer Predator X27U (27"), näyttö
Acer Predator X45 (44,5"), näyttö
Acer 27" Näyttö Nitro XV275K Pymipruzx - Black - 1 ms AMD FreeSync Premium
Acer 27" Näyttö Nitro VG271 - musta - 1 ms
Acer XV272U (27"), näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
1349,00 €
Canon EOS R7 (runko), järjestelmäkamera
-
-6 %
277,70 €
Makita DDF485RTJ LXT 18V 2x5,0Ah, akkuporakone + Makpac
-
-5 %
15,88 €
CooperVision Clariti 1 Day, kertakäyttöiset piilolinssit 30 kpl
-
-5 %
18,00 €
Nokia T20, tabletin suojakotelo/suojus
-
-5 %
46,54 €
Moser 1400 Silver Edition (1400-0458), kotiparturi
-
-47 %
449,00 €
Bosch WAN2822ESN Serie 4, pyykinpesukone
-
-35 %
129,00 €
Mustang Patagonia (601845), argentiinalainen ulkogrilli
-
-29 %
33,90 €
Iittala Mariskooli, 155 mm
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-17 %
19,89 €
Air Optix Colors, värilliset kuukausilinssit 2 kpl
Samankaltaisia tuotteita
-
27" Acer Vero B277K Lbmiiprfx - 4 ms - Näyttö
-
31.5" Acer EB321HQ Abi - EB1 Sarja - LED monitor - Full HD (1080p) - 31.5" - 4 ms - Näyttö
-
34" Acer Nitro XV345CUR V3bmiphuzx - 1 ms - Näyttö
-
24" Acer Vero CB242Y E3bmiprzx - 1 ms - Näyttö
-
27" Acer Vero CB272 E3bmiprzx - 1 ms - Näyttö
-
27" Acer CB272U E3bmiiprzx - CB2 Series - LED monitor - 27" - HDR - 1 ms - Näyttö
-
27" Acer B276HUL - LED monitor - 27" - 5 ms - Näyttö
-
24" Acer B246WL - LED monitor - 24" - 5 ms - Näyttö
-
24" Acer Vero CB243Y Ebemipruzxv - 1 ms - Näyttö
-
27" Acer Vero B277U Ebmiiprzxv - 4 ms - Näyttö
-
24" Acer EK240Y Cbi - EK0 - LED-näyttö - Full HD (1080p) - 23,8 tuumaa - 5 ms - Näyttö
-
27" Acer CB272 smiprx - 1 ms - Näyttö
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 402 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 814 €
Dell UltraSharp U3223QE (31,5"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 185 €
HP E24i (24"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
-
alk. 1220 €
Dell UltraSharp U3824DW (37,5"), näyttö
-
alk. 1450 €
Dell 49" Näyttö UltraSharp U4924DW - musta - 5 ms
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 191 €
AOC C27G2AE/BK (27") 165Hz, näyttö
-
alk. 147 €
ASUS VA247HE (23,8"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS GeForce RTX 4060 Ti DUAL OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 628 €
PowerColor Radeon RX 7900 GRE Fighter OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 317 €
ASUS GeForce RTX 3060 Dual OC V2 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 451 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 893 €
Sapphire Radeon RX 6800 XT Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 280 €
Sparkle Arc A750 Titan OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 990 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER EAGLE OC ICE - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 730 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER EAGLE OC ICE - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 630 €
GIGABYTE Radeon RX 7900 GRE GAMING OC - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 625 €
Sapphire Radeon RX 7900 GRE Pulse - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 685 €
XFX Radeon RX 7900 GRE MERC 310 - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 750 €
GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
Acer V277bmipx (27"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 1000:1, 250 cd/m2, 68,6 cm, 4 ms, 16:9 |
Koko | 27 tuumaa |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Halkaisija | 68,6 cm |
Vasteaika | 4 ms |
Kuvasuhde | 16:9 |
Valmistaja | Acer |
Resoluutio | |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Täysteräväpiirtovalmis (Full HD) | On |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | |
D-Sub | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virkistystaajuus | |
Pysty | |
Minimi | 55 Hz |
Maksimi | 75 Hz |
Vaaka | |
Maksimi | 80 KHz |
Minimi | 30 KHz |
Takuu | 36 kk |
EAN-koodi | 4713883600835, 4713883720854 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 319 €
BenQ Zowie XL2540K (24,5") 240Hz, näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 402 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/acer-v277bmipx-27-naytto/7678427
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.