- ›Tietotekniikka
- ›Tarvikkeet ja oheislaitteet
- ›Näytöt
- ›AOC AG251FZ2E (24,5") 240Hz, näyttö
AOC AG251FZ2E (24,5") 240Hz, näyttö
Saattaisit kuitenkin olla kiinnostunut samankaltaisista tuoteista kuten.
AOC C27G2ZU/BK (27") 240Hz, näyttö
AOC C27G2ZE/BK (27") 240Hz, näyttö
AOC CU34G2X/BK (34") 144Hz, näyttö
27" AOC Gaming Q27G4X - G4 Series - LED monitor - QHD - 27" - HDR - 1 ms - Näyttö
AOC CU34G2XP/BK (34"), näyttö
Kategorian kaikki tuotteet löydät täältä Näytöt ▸
Päivän tarjoukset
-
-9 %
24,65 €
Braun Oral-B Vitality Pro, sähköhammasharja
-
-7 %
127,00 €
Arozzi Inizio, pelituoli
-
-6 %
1690,00 €
Apple MacBook Air 15" MQKP3 (2023) (M2, 16 GB, 256GB SSD), kannettava tietokone
-
-16 %
459,00 €
LG F4Y5VYP3W, pyykinpesukone
-
-11 %
10,54 €
CD-R-aihio (80 min), 50 kpl
-
-21 %
299,00 €
Samsung Galaxy A54 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-6 %
140,24 €
DeWalt DCF899N 18V, akkuiskumutterinväännin (ilman akkua ja laturia)
-
-6 %
27,03 €
Braun 32B Series 3, teräverkko ja terä
-
-30 %
139,00 €
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9911, sähköhammasharja
-
-24 %
649,00 €
Asus Zenfone 10 5G 8/256GB, älypuhelin
-
-14 %
599,00 €
Samsung QE43Q60CAU (43"), QLED-televisio
-
-6 %
479,00 €
Microsoft Xbox Series X 1TB, pelikonsoli
Samankaltaisia tuotteita
Katsotuimmat Näytöt
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 141 €
BenQ GW2780 (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
-
alk. 1780 €
Apple Studio Display MK0Q3KS/A, näyttö 27"
-
alk. 229 €
Samsung S27B610 (27"), näyttö
-
alk. 259 €
AOC Q27G2S/EU (27"), näyttö
-
alk. 189 €
AOC 27G2SPU/BK (27"), näyttö
-
alk. 584 €
Dell U2723QE (27"), näyttö
-
alk. 330 €
Dell P2723DE (27"), näyttö
-
alk. 249 €
Samsung S27A600UUU (27"), näyttö
-
alk. 929 €
27" Dell Alienware AW2725DF - 2560x1440(QHD) - 360Hz - QD-OLED - USB 3.2 HUB - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 999 €
Acer Predator CG437KS (43") 144Hz, näyttö
-
alk. 602 €
BenQ Zowie XL2566K (24,5"), näyttö
-
alk. 320 €
ASUS TUF GAMING VG32AQA1A (31,5") 144Hz, näyttö
-
alk. 359 €
Lenovo L32p-30 (31,5"), näyttö
Näytönohjaimet -osaston suosituimmat tuotteet
-
alk. 450 €
ASUS Radeon RX 6750 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 330 €
ASUS GeForce RTX 4060 DUAL EVO OC - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 451 €
ASRock Radeon RX 7700 XT Challenger OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1139 €
Inno3D GeForce RTX 4080 SUPER X3 - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 502 €
ASUS Radeon RX 7700 XT DUAL OC - 12GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 640 €
ASUS GeForce RTX 4070 ProArt OC 12 Gt -näytönohjain
-
alk. 610 €
Sapphire Radeon RX 7800 XT Nitro+ - 16GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 405 €
Powercolor Radeon RX 6700 XT Fighter 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 291 €
XFX Radeon RX 6650 XT - 8GB GDDR6 RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1149 €
ZOTAC GeForce RTX 4080 SUPER Trinity - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 1090 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF White OC - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 919 €
ASUS GeForce RTX 4070 Ti SUPER TUF - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 680 €
ASUS GeForce RTX 4070 SUPER DUAL EVO - 12GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 940 €
Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER Twin X2 OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 950 €
ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti SUPER Trinity OC White - 16GB GDDR6X RAM - Näytönohjaimet
-
alk. 570 €
ASUS GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X DUAL OC EVO
-
alk. 429 €
ASUS Radeon RX 6700 XT Dual OC 12 GB, PCI-E, näytönohjain
-
alk. 352 €
MSI GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black 8 Gt OC -näytönohjain
AOC AG251FZ2E (24,5") 240Hz, näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 24,5 tuumaa, 62,2 cm, 16:9, 400 cd/m2, 0,5 ms, 160 astetta, 170 astetta, 16 700 000 väriä, 80000000:1, 1000:1 |
Koko | 24,5 tuumaa |
Halkaisija | 62,2 cm |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kirkkaus | 400 cd/m2 |
Vasteaika | 0,5 ms |
Katselukulma | |
Pysty | 160 astetta |
Vaaka | 170 astetta |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Dynaaminen kontrastisuhde | 80000000:1 |
Kontrastisuhde | 1000:1 |
Valmistaja | AOC |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 3 W |
Kuva-ala | |
Leveys | 543,744 mm |
Korkeus | 302,616 mm |
Mitat | |
Leveys | 566,65 mm |
Korkeus | 545,21 mm |
Syvyys | 218,2 mm |
Paino | 6,5 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 1 920 px |
Resoluutio (korkeus) | 1 080 px |
Liitännät | |
D-Sub | On |
DVI-D | On |
HDMI-portti | On |
DisplayPort | On |
Virkistystaajuus | 48 Hz, 240 Hz |
Minimi | 48 Hz |
Maksimi | 240 Hz |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Valmistajan tuotesivu | https://eu.aoc.com/fi/gaming-monitors/ag251fz2e |
EAN-koodi | 4038986148184 |
Arvostelut - tätä mieltä muut ovat olleet tuotteesta
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.
Muita kiinnostavia tuotteita
-
alk. 406 €
Samsung C34G55 (34"), näyttö
-
alk. 240 €
HP E27q (27"), näyttö
-
alk. 141 €
BenQ GW2780 (27"), näyttö
-
alk. 1549 €
31.5" ASUS ROG Swift PG32UCDM - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - OLED - 0.03 ms - Näyttö
-
alk. 388 €
Dell UltraSharp U2724D (27"), näyttö
-
alk. 408 €
AOC 27" Näyttö Q27G3XMN/BK - 2560x1440 - 180Hz - IPS MiniLED - 5 ms
Ilmoitus virheellisestä tuotetiedosta
Lähetä kaverille
Sivun suora URL
https://hintaseuranta.fi/naytot/aoc-ag251fz2e-245-240hz-naytto/9192092?ref=productmodal
Anna palautetta
Auta meitä käsittelemään palautteet nopeammin ja kerro aluksi mitä palautteesi koskee. Valitse listasta sopivin vaihtoehto. Tutustu myös usein kysyttyihin kysymyksiin.
*) Pakolliset kentät on lomakkeilla merkitty tähdellä.