Apple MWPF2KS/A (32"), näyttö
Apple MWPF2KS/A 32" -näyttö on rakennettu kaikkein vaativimmille ammattilaisille. Erittäin korkean tarkkuuden Retina-teknologia tarjoaa terävän ja selkeän kuvan, ja kirkkaat värit tuovat elämää kuvaan. Sen lisäksi, että näyttö on täynnä upeita ominaisuuksia, se on myös erittäin helppokäyttöinen. Apple MWPF2KS/A -näytössä on kolme USB-C -liitäntää ja Thunderbolt 3 -liitäntä. Näin voit kytkeä siihen useita laitteita.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Apple Pro Display XDR - Nano-texture GlassNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 6 595 € | 6 599 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple Pro Display XDR -näyttö, nanopinnoitettu lasi (MWPF2)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 29 päivää | 6 599 € | 6 606 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Apple Pro Display Xdr Nano-texture Glass 32"" 6016 X 3384 16:9 Ips 60hzNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-14 päivää | 6 600 € | 6 600 € | Katso tuotetta ▸ | ||
APPLE – Pro Display XDR - Nano-Texture Glass (MWPF2KS/A)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 5.6.2024 | 7 180 € | 7 185 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Apple MWPF2KS/A (32"), näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaApple MWPF2KS/A 32" -näyttö on rakennettu kaikkein vaativimmille ammattilaisille. Erittäin korkean tarkkuuden Retina-teknologia tarjoaa terävän ja selkeän kuvan, ja kirkkaat värit tuovat elämää kuvaan. Sen lisäksi, että näyttö on täynnä upeita ominaisuuksia, se on myös erittäin helppokäyttöinen. Apple MWPF2KS/A -näytössä on kolme USB-C -liitäntää ja Thunderbolt 3 -liitäntä. Näin voit kytkeä siihen useita laitteita.
Ominaisuudet | 32 tuumaa, 16:9, 1 000 cd/m2, 80 cm, 100000000:1 |
Koko | 32 tuumaa |
Kuvasuhde | 16:9 |
Kirkkaus | 1 000 cd/m2 |
Halkaisija | 80 cm |
Dynaaminen kontrastisuhde | 100000000:1 |
Resoluutio | |
Resoluutio (leveys) | 6 016 px |
Resoluutio (korkeus) | 3 384 px |
Valmistaja | Apple |
EAN-koodi | 0190199287204 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.