ASUS TUF Gaming VG27WQ1B (27") 165Hz, näyttö
ASUS TUF Gaming VG27WQ1B (27") 165Hz, näyttö osastosta Näytöt nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 283,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
27" ASUS TUF Gaming VG27WQ1B 165Hz - 1 ms - NäyttöNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 283,00 € | 283,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ASUS TUF Gaming VG27WQ1B Curved Gaming (90LM0671-B01170)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 29.4.2024 | 349,05 € | 353,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 283,00 €
283,00 €
Toimitusaika saatavilla 29.4.2024
Hinta toimituskuluineen 353,95 €
349,05 €
ASUS TUF Gaming VG27WQ1B (27") 165Hz, näyttö
Ilmoita virheellisestä tiedostaOminaisuudet | 27 tuumaa, 250 cd/m2, 68,6 cm, 1 ms, 16 700 000 väriä, 178 astetta, 178 astetta, 16:9, 100000000:1 |
Koko | 27 tuumaa |
Kirkkaus | 250 cd/m2 |
Halkaisija | 68,6 cm |
Vasteaika | 1 ms |
Värienmäärä | 16 700 000 väriä |
Katselukulma | |
Pysty | 178 astetta |
Vaaka | 178 astetta |
Kuvasuhde | 16:9 |
Dynaaminen kontrastisuhde | 100000000:1 |
Valmistaja | Asus |
Resoluutio | |
Kuvasuhde | 16:9 |
Resoluutio (korkeus) | 1 440 px |
Resoluutio (leveys) | 2 560 px |
Kaiutin | |
Määrä | 2 kpl |
Teho | 2 W |
Kuva-ala | |
Leveys | 596,7 mm |
Korkeus | 335,6 mm |
Mitat ilman jalustaa | |
Leveys | 610,34 mm |
Korkeus | 367,34 mm |
Syvyys | 77,72 mm |
Mitat jalustalla | |
Leveys | 610,34 mm |
Korkeus | 475,16 mm |
Syvyys | 213,77 mm |
Paino | 5,5 kg |
VESA-kiinnitys | |
Leveys | 100 mm |
Korkeus | 100 mm |
Liitännät | |
HDMI-portti | On |
Kuulokeliitäntä | On |
DisplayPort | On |
Virrankäyttö (normaalitila) | 28 W |
Virrankäyttö (valmiustila) | 0,5 W |
Valmistajan tuotesivu | https://www.asus.com/Monitors/TUF-Gaming-VG27WQ1B/specifications/ |
Muotoilu | Kaareva |
AMD FreeSync | On |
EAN-koodi | 4718017740760 |
Hintakehitys
Korkein hinta
349,05 €
Keskihinta
316,03 €
Alin hinta
283,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.